Harç Karıştırıcı

İstenilen Ölçüde Karıştırıcı İmalatı Yapılır.

Özellikler

450 LT 7,5 KW Motorlu Harç Karıştırıcı

Kilit parke taşı, harcı, briket harcı, harç karıştırıcı

İSTENİLEN EBATTA YAPILIR.

harç karıştırıcı
 

Özellikler
Kazan Hacmi : 300 lt.
Motor Gücü(Dizel): 12 HP
Kaldırma Hacmi: 250 lt.
Makina Ağırlığı: 480 kg.
Saattaki verimi: 5-6 m3
Makina Ölçüleri: 1380*1500*2200 mm.
Motor Gücü (Elk.): 3HP

 
Özel İmalat Kimyasal Karıştırıcı Paslanmazdan
 

İnşaat sektöründe en ok kullanılan makinelerden biri harç karıştırıcılardır. Harç karıştırıcı makineler sayesinden ustalar büyük oranda rahatlık sağlarlar ve büyük oranda yarar sağlanır.

Harcın mükemmel homojenliğini garantileyecek şekilde üretilen harç karıştırıcılar geniş kapasiteye sahip olarak üretilmektedir. Bu makineler harcın karıştırılmasına ve kullanıma uygun hale getirilmesini sağlarlar.

Basit ve fonksiyonel olan bu makine işçilik maliyetleri gibi çalışma sürelerini de önemli ölçüde azaltmaktadır. Bu makineler sadece iki kişi ile bir iş gününde 30 ila 40 m3 malzemenin üretilmesini ve kullanımını sağlarlar.

Harç karıştırıcı makineler inşaat sektörünün vazgeçilmezidir. İnşaat zor ve yorucu bir çalışma alanıdır. Bu alanda çalışırken insanların iş gücünü en aza indirmek çok önemlidir.

Harç karıştırıcılar sayesinde insan iş gücü azalır. Aynı zamanda bunlar sayesinde zamandan da tasarruf edilmiş olur. Zamandan edilen tasarruf da inşaat sektöründe çok önemli bir yer tutar.

Harç karıştırıcılar, iç kapasitelerine göre model farklıkları göstermektedir. Her yeni çıkan model daha iyi bir iş için tasarlanmıştır. Bu makineler ile iş gücünden tasarruf sağlanmaktadır.

Harç karıştırıcı makineler, belli bir gücüne sahiptir. Fiyat aralıkları modele göre ve daha önce kullanılmış olmamasına göre farklılık göstermektedir. İç hacimleri ve motor kuvvetleri bu noktada çok önemlidir.

Harç karıştırıcılar yıllarca inşaat sektörüne ve bu sektörde çalışan tüm ekiplere kolaylık sağlamıştır. Kullanışlı ve zamandan tasarrufu sağlayan bu ürünler inşaat sektörünün vazgeçilmezidir.


Etiketler : harç karıştırıcı , beton karıştırıcı , karıştırıcılar , kum , mıcır , beton karıştırıcıları