Parke Briket Makinası

Parke, Briket, Bordür Makinası
Özellikleri: 20'li Parke Taşı

 

 

 

 

 

Parke ve briket makineleri, parke ve briket imali için özel olarak üretilmiş makinelerdir. Bu makine sayesinde parke ve briketler en iyi şekilde imal edilmeye çalışılır.

Briket makineleri PLC kontrollü otomatik makineler olabilmektedir. Hidrolik sistemle çalışan parke ve briket makineleri de mevcuttur. Bu makinlerin çaışma basıncı 100-120 bar aralığındadır.

Bu işlem tahta paletler üzerinde yapılmaktadır. Bu tahta paletler birbirleriyle düzgün şekilde dizayn edilerek konulular.

Parke ve briket makineleri sayesinde çok katlı taşıma ve alan tasarrufu sağlar. Briket üretim peryodu palet başına makine özelliğine göre iş çıkarmaktadır. Her makinenin farklı iş gücü vardır.

Parke ve briket makinesi sayesinde birçok ürün elde edilir. Bu ürünler sayesinde ihtiyaç karşılanmış olur. Makineler sayesinde pratik şekilde parke elde edilir.

Üretilen parke ve briketler aletler üzerinde istif edilerek 3 ton kaldırma kapasiteli forklift yardımıyla kurumu sahası adı verilen bölgeye götürülmektedir.

Bu ürünlerin toplanması için de özel olarak makineler mevcuttur. Bu otomatik makinler sayesinde kuruyan ürünlerin toplanması da pratik bir şekilde yapılabilmektedir.

Parke ve briket makinesi işlemini bitirdikten sonra da toplayıcı makine bunun yardımıyla taşınabilmektedir. Toplanan ürünler artık kullanıma hazır hale gelmiş demektir.


Etiketler : parke briket makinası , bordur taşı makinası , çim taşı makinası , oluk taşı