Perdah Makinaları

 

Perdah Makinası(Benzinli Motorlu -90)

Özellikler
Motor Gücü (Benzinli - Elektrikli ) : 4 - 5,5 - 6,5 HP
Mala Çapı : Ø700,Ø900,Ø1.200 mm.

 

Perdah Makinası (Benzinli Motorlu -70)

Özellikler
Motor Gücü (Benzinli - Elektrikli ) : 4 - 6,5 HP
Mala Çapı : Ø900 mm.

 

 

Perdah makineleri inşaat sektöründe kullanılan oldukça verimli bir inşaat elemanıdır. Bu makineler sayesinde iş gücünden tasarruf sağlandığı gibi en iyi iş ortaya çıkarılır.

Bu makineler yüksek verime sahiptirler. Bununla birlikte kolay kullanıma sahip olan makineleri işi kolaylaştırmaktadır. Yapılan işten verim alındığı gibi zahmet en aza indirilir.

Perdah makineleri, dökülen beton yüzeylerini sıvamak için kullanılan bir çeşit inşaat makinesidir. Dökülen harç bu makine sayesinde sıvanır en güzel görünüş verilir.

Perdah makineleri, yüzeyleri düzeltmek ve parlatmak için de kullanılmaktadır. Zeminler bazı ortamlarda oldukça göze çarpmaktadır. İşte bu ortamların düzenlenmesinde perdah makineleri büyük rol oynar.

Perdah makineleri, prefabrik yapılar, inşaat yapı zeminleri, otopark zeminleri, benin istasyonu gibi zeminin önem taşıdığı bölgelere uygulanmakta olan bir inşaat ürünüdür.

Bazı yapıların zeminleri büyük önem taşımaktadır. Görselliğin ön planda olduğu bu zeminler düzenlenirken perdah makineleri kullanılır ve zeminin düzeltilip parlatılması sağlanır.

Perdah makineleri, elektrikli ve ya benzinli perdah makinesi olmak üzere değişiklik göstermektedir. Önemli olan işin iyi yapılması için kaliteli seçim yapılmasıdır.

Perdah makinesi kullanımı kolay ve verimli bir üründür. Kullanım kolaylığı olması gereken alanlarda büyük oranda önem taşımaktadır.


Etiketler : Perdah Makinaları