Yerden Kurmalı Şanzımanlı Vinç

 

Yerden Kurmalı Şanzımanlı Vinç

Özellikler
Kaldırma Kapasitesi : 150 - 250 - 500 kg ( Monifaze - Trifaze )
Kaldırma Hızı : 40 mt/dk.
Kova Adedi : 2
Halat Uzunluğu :50 mt.
Üç Ayak Takım : 1
Halat Çapı : 8 mm.

 

 

Günümüzde inşaat sektörü oldukça gelişmiştir. İnsanların ihtiyaçlarına cevap olarak gelişen bu sektör gün geçtikçe kendine bir şeyler katıp ilerleme göstermektedir.

Çevremize baktığımızda birçok binanın yeniden inşa edildiğini ya da her yerde bina yapımına başlandığını görmekteyiz. Bununla birlikte birçok büyük inşaat firması açılmış ve çalışmalarına devam etmektedir.

İnşaat sektörünün gelişmesi bina yapımında zaman tasarrufuna ve bununla beraber işçi gücünün de azalmasına neden olmuştur. Bu gelişmeler hem üreticiyi hem alıcıyı hem de işçileri memnun etmektedir.

Zamanın getirdiği en iyi inşaat makinelerinden biri de yerden kumandalı vinçlerdir. Yerden kumandalı vinçler inşaat sektörünün en önemli gelişmelerin biri sayılmaktadır.

Yerden kumandalı vinç, beton kovaları ile harç, çimento ve kum, sepet ile kiremit, tuğla, kum gibi malzemelerin katlara taşınmasında kullanılan çok önemli bir inşaat makinesidir.

İnşaat sektörünün vazgeçilmez makinesi olan yerden kumandalı vinçler inşaatlarda çok amaçlı olarak kullanılmaktadır. Bu vinçler İnşaat sektörünün olmazsa olmazı makinelerdir.

Yerden kumandalı vinçlerin inşaat piyasada iki değişik modeli bulunmaktadır. Yerden kumandalı vinçler elektrikli ve dizel motor seçeneği ile piyasada satılmaktadır. 

Alacağınız yerden kumandalı vincin, kaldırma kapasitesi, kaldırma hızı, elektrik ve ya dizel motoru, ağırlık, en, boy ve yüksekliği dikkat edilmesi gereken unsurlardandır.


Etiketler : Yerden Kurmalı Şanzımanlı Vinç , yerden kumandalı vinç , şanzımanlı vinç , malzeme çekmeye yarayan alet