Asfalt - Beton Derz Kesme Makinası

 

Asfalt - Beton Derz Kesme Makinası(Otomatik)

Özellikler
Kesme Derinliğii : 12 - 17 cm
Su Deposu : 50 - 70 lt.
Motor Gücü ( Elektrikli ) : 5,5 - 7,5 HP
Motor Gücü ( Dizel ) :10 - 12 HP
Ağırlık :130 - 150 kg

 

 

Asfalt kesme makineleri, yüksek kesim hızı sağlayan asfalt zeminlerin kesilmesi, asfalt tamir ve yama işleri, altyapı ve kanal kesimleri için yapılmıştır. Bu makinelerin işçilerin işine kolaylık sağlamaktadır.

Asfalt kesme makineleri benzinli, dizel ve elektrikli asfalt kesme makineleri 300 mm den 1200 mm ye kadar bıçak çeşitleri mevcuttur. Bunlar asfalt işlerinin kolaylaşmasını sağlamaktadır.

Asvalt kesme makineleri ile yol yapımında büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Asfalt yolların her türlü kesim, onarım ve tamirat işinde kullanılan bu makineler iş gücünü kolaylaştırmaktadır.

Benzinli asfalt kesme makineleri hava alanları, alt yapı kanallarının açılması, endüstriyel tesisler ve karayolları çalışmalarında; her türlü beton ve asfalt zeminin kesilmesi işlerinde kullanılan bir zemin kesme makinesidir.

Dizel modellerde; yüksek performanslı düşük sürümlü motorlar, takılan bıçak çapına göre derinlik bilgisi almayı sağlayan derinlik göstergesi,  korumalı ve ayarlanabilir gergili kayış kasnak yapısına sahiptir.

 Dizel asfalt kesme makinesi, kabiliyetini artırıcı tasarım, ergonomik kullanım, yüksek verimli, kolay kullanımlı; beton ve asfalt zeminlerin kesilmesi işlemlerinde kullanılan bir zemin kesme makinesidir.

Elektrikli asfalt kesme motorları, yüksek korumalı sargılar, aşırı yüke dayanıklı elektrik tesisatı, takılan bıçak çapına göre derinlik bilgisi almayı sağlayan derinlik göstergesi,  korumalı ve ayarlanabilir gergili kayış kasnak yapısına sahiptirler

 Kesme kabiliyetini artırıcı tasarım, yüksek verimli, kolay kullanımlı; beton ve asfalt zeminlerin kesilmesi işlemlerinde kullanılan bir asfalt zemin kesme makinesidir.


Etiketler : asfalt kesme makinası , derz kesme makinaları , beton kesme makinası