Sanko Yeni Makineler

Sanko Makine tarafından üretilen Bekoloder' in yeni "MST 542 ve 544 Plus" modellerinin tanıtımı Adana' da yapıldı

ADANA - Sanko Holding bünyesindeki Sanko Makine Pazarlama ve Ticaret AŞ'nin Uluslararası Satış ve Pazarlama Direktörü Cenk Baykara, firma olarak 3 yılda 34 ülkeye iş makinesi ihracatı yapar hale geldiklerini söyledi.

Sanko Makine AŞ tarafından üretilen Bekoloder' in yeni "MST 542 ve 544 Plus" modellerinin tanıtımı Adana Bölge Müdürlüğü' nde düzenlenen "Müşteri Günleri" etkinlikleri kapsamında gerçekleştirildi.

Baykara, törende yaptığı konuşmada, Sanko Makine olarak MST markasıyla Gaziantep' te 500 bin metre karesi açık, 50 bin metre karesi kapalı alanda son teknolojiyle iş makinesi üretimi yaptıklarını belirtti.

Firma olarak 3 yılda 34 ülkeye iş makinesi ihracatı yapar hale geldiklerini ifade eden Baykara, "Yerli ürettiğimiz ürünleri ciddi şekilde ihraç eder hale geldik. Bu bizim için büyük bir başarı. Bundan sonraki hedefimiz ise ihracat yaptığımız ülke sayısını 50-60 çıkartmak" dedi.

Sanko Makine Sanayi ve Ticaret AŞ Genel Müdürü Tansel Büyükakten de müşterilerine ve pazara en yeni ve son teknolojileri sunmanın çabası içerisinde olduklarını ifade etti.

Çalışmalarını titizlikle sürdürdüklerini anlatan Büyükakten, pazara yeni modeller sunmaya devam edeceklerini bildirdi.

Konuşmalardan sonra üretilen Bekoloder' in yeni ' MST 542 ve 544 Plus' modelleri davetlilere anlatıldı.


Etiketler : Sanko Yeni Makineler